Avarinė tarnyba:


(8 446) 70 052

Vandens atvežimui, nuotekų ištraukimui:


(8 676) 32 824

Abonentinė tarnyba:


(8 446) 61 101 / (8 611) 37 041

Gamybinis skyrius:


(Projektų klausimais)
(8 446) 55 269


Kontaktai

maps

UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ

“TAURAGĖS VANDENYS”

Šlaito g. 2, LT-72107 Tauragė

Įmonės kodas: 179249836
PVM mokėtojo kodas: LT792498314

A.s. LT49 7044 0600  0237 4746, AB SEB BANKAS

El.paštas administracija@tauragesvandenys.lt

 

TAURAGĖS MIESTO NUOTEKŲ VALYKLA

Ližių g. 31, 72364 Ližių k. Tauragės r.

Pareigos

Vardas Pavardė

Darbo tel.

Mobilus tel.

Direktorius
tadas.pauparis@tauragesvandenys.lt

Tadas Pauparis

61 174

(8 655) 48 271

Direktoriaus pavaduotojas
rimantas.veisas@tauragesvandenys.lt

Rimantas Veisas

61 174

(8 698) 29 916

Technikos direktorius
jonas.gecas@tauragesvandenys.lt

Jonas Gečas

61 174

(8 687) 27 436

Vyriausioji buhalterė
virgilija.martinkiene@tauragesvandenys.lt

Virgilija Martinkienė

61 198

Vyr.buhalterės pavaduotoja
odeta.bickuviene@tauragesvandenys.lt

Odeta Bičkuvienė

61 198

Vyriausioji ekonomistė
ekonomistas@tauragesvandenys.lt

Reda Pliuskytė

61 198

Administratorė

Živilė Vaitiekutė

61 174

Inžinierius-programuotojas
liucijus.urbutis@tauragesvandenys.lt

Liucijus Urbutis

(8 681) 73 198

Vyriausiasis energetikas
edmundas@tauragesvandenys.lt

Edmundas Mockaitis

61 206

(8 612) 54 582

Vyriausiasis mechanikas arnoldas.setkus@tauragesvandenys.lt

Arnoldas Šetkus

61 206

(8 612) 18 264

Projektų įgyvendinimo skyriaus viršininkas viktoras.mistautas@tauragesvandenys.lt

Viktoras Mištautas

61 121

(8 618) 85 948

Inžinierius-statybai julijus.urbutis@tauragesvandenys.lt

Julijus Urbutis

55 269 

Juristas
rokas.gryte@tauragesvandenys.lt

Rokas Grytė

61 121


Abonentinės tarnybos viršininkė vida.gedmintaite@tauragesvandenys.lt

Vida Gedmintaitė

61 101

(8 611) 37 041

Vandens laboratorijos vedėja laboratorija@tauragesvandenys.lt

Agnė Stružeckienė

61 206

Ūkio tarnybos viršininkė birute.sedbariene@tauragesvandenys.lt

Birutė Šedbarienė

61 198

(8 614) 47369

Gamybinio skyriaus viršininkas
petras.kazlauskas@tauragesvandenys.lt

Petras Kazlauskas

55 269

(8 646) 35 125

Vandentiekio cecho viršininkas robertas.paulauskis@tauragesvandenys.lt

Robertas Paulauskis

70 052

(8 611) 50 139

Kaimo vandentiekio tarnybos viršininkas arunas.martisius@tauragesvandenys.lt

Arūnas Martišius

61 206

Nuotekų valymo tarnybos viršininkas vytas.simkevicius@tauragesvandenys.lt

Vytautas Šimkevičius

72 867

(8 682) 24 009

Nuotekų valymo tarnybos inžinierius
tadas.kulikauskas@tauragesvandenys.lt

Tadas Kulikauskas

72 867

(8 616) 47 002

Nuotekų tinklų tarnybos viršininkas
povilas.maciulis@tauragesvandenys.lt

Povilas Mačiulis

61 121

Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos inžinierius
donatas.tamosaitis@tauragesvandenys.lt

Donatas Tamošaitis

55 269

(8 653) 12 882

Avarinė tarnyba (visą parą)

70 052

Skaudvilės vandenvietė

Romanas Bridikis

(8 612) 18 163

Užsakymai vandens atvežimui, nuotekų ištraukimui

Jolanta Kučinskienė

       (8 676) 32 824

 


UAB “TAURAGĖS VANDENYS” Šlaito g. 2, LT-72107 Tauragė
Tel: (8 446) 61 174
El.paštas administracija@tauragesvandenys.lt